IMG-LOGO

AJANS HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Grafik Tasarım
PROFESYONEL
IMG

GRAFİK TASARIM

IMG IMG
LOGO TASARIMI

Logo tasarımı, bir firmanın ya da projenin adı kadar büyük öneme sahiptir. Akılda kalıcı, firmanızı ya da projenizi anlatmalı ve büyük beğeni toplamalıdır. Bu nedenle sizin için 3 alternatif logo çalışması yapıyoruz.

SYMBOL
KARTVİZİT TASARIMI

Bir kartvizit sahibi olmaktan daha önemli olan bir şey var ise, o da kartvizitinizi verdiğiniz kişinin beğenisini kazanmaktır. Profesyonel kartvizit tasarımı ile bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

SYMBOL
BROŞÜR TASARIMI

Broşürler hizmetinizi ya da ürünlerinizi tanıtan basılı tanıtım araçlarıdır. Hizmetinizin ya da ürünlerinizin kalitesine yakışır şekilde profesyonel broşür tasarımı gerçekleştiriyoruz.

SYMBOL
SYMBOL
BASKI İŞLEMİ

Tasarımını yaptığımız baskı işleri için ek olarak uğraşmanıza gerek yok. Uygun fiyatlı ve kaliteli olacak şekilde baskı işlemleri ile de biz ilgileniyoruz.

SYMBOL
KATALOG TASARIMI

Firmanızın ürünlerini ya da hizmetini etkili bir şekilde tanıtabilmeniz, hizmetinizin ya da ürünlerinizin kaliteli olduğunu gösterebilmeniz için profesyonel katalog tasarımı yapıyoruz.

SYMBOL
BASKI TASARIMLARI

Logo, kartvizit, broşür, katalog dışında sticker (etiket), davetiye, takvim, kitap ayracı ve daha pek çok baskı ürünleri için profesyonel grafik tasarım çözümleri sunuyoruz.