ÜRETİM

Üretim

Matbaa teknolojilerinde yapmış olduğumuz ar-ge yatırımları, inovasyonda süreklilik ve evrensel teknolojik gelişimlere açıklık politikasıyla ve kurumsal gücümüzle müşterilerimizin de güvenini arkamıza alarak devam ediyoruz. Siparişlerimizi yüksek teknolojiye sahip üretim parkurumuzda yüksek kalite ve doğru baskı teknikleri ile üretiyoruz. Demir Ofset entegrasyonu tamamlanmış bir üretim sisteminde, bütün ihtiyaçlara tek çatı altında cevap veriyor. Tecrübeli üretim birimi ile müşterilerimize aktif ve eksiksiz hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Üretim One Üretim Two
Üretim


Alanında uzman grafik tasarım ekibi, operasyon ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Demir Ofset görevlilerimiz, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde verebilmek için çalışıyor.

Memnuniyet en öncelikli beklentimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda sektörde en iyi olmayı isteme vizyonumuz çerçevesinde yükselip ileri gidebileceğimizin bilincindeyiz. Bu nedenle alacağınız hizmetten %100 memnun olmanızı isteriz.

Üretim