KURUMSAL

Kurumsal One

10.yil

Kurumsal

2010 yılından bugüne matbaacılık sektöründe faaliyetini sürdüren Demir Ofset çatısı altında yüksek nitelikli iş performansıyla müşterilerimizin çözüm ortağı olduk ve sektörde birçok firmanın ilk tercihi olmayı başardık.

Üretim tesisimizde bulunan makine parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize her alanda destek vermeye devam ediyoruz.

Güçlü ve dinamik kadromuzla matbaacılık deneyimlerimizi, değişen ve gelişen teknolojiler ile harmanlayarak, son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacı taşıyoruz.

Demir Ofset olarak çalışanlarımızın gelişimini kurumsal gelişimin temeli olarak görmeyi, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlu davranmayı, iş etiği ilkelerine her koşulda bağlı kalmayı temel taşımız olarak kabul ettik.


Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel alt yapı; gibi kavramları son derece dikkate aldık.

Demir Ofset olarak sahip olduğumuz tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getirerek optimum düzeyde hizmet vermeyi ilke edindik ve hizmette pürüzsüz bir sistem amaçladık.

Alanında uzman grafik tasarım ekibi, operasyon ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Demir Ofset görevlilerimiz, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde verebilmek için çalışıyor.

Memnuniyet en öncelikli beklentimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda sektörde en iyi olmayı isteme vizyonumuz çerçevesinde yükselip ileri gidebileceğimizin bilincindeyiz. Bu nedenle alacağınız hizmetten %100 memnun olmanızı isteriz.

Geniş ürün yelpazemiz ve müşteri portföyümüzle Konya’nın ileri gelen matbaası olmayı başardık. Bu başarının kaliteli ürün, hızlı teslimat ve ucuz fiyat prensibine bağlılığın sonucunda ortaya çıktığının farkındalığında; tüm yatırım ve planlamalarımızı bu üç temel prensibimize göre yapılandırdık.

Planlama, baskı ve sonuçlandırma aşamalarına kadar ki tüm süreçlerde katkı sunmak ilkesiyle bu yolculuğa siz değerli müşterilerimizle devam ediyoruz. Profesyonel bakış açısı ve beklentileri aşan çözüm ortakları ile hedefe ulaşmak isteyen herkesin güveni, kurumsallığı ve samimiyeti bulabileceği, lider bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

Kurumsal Two

VİZYONUMUZ

Güçlü ve dinamik kadrosuyla, teknolojinin gerisinde kalmadan, yasal sorumlulukların bilincinde, her zaman başarıyı amaçlayan ilke ve hedeflerinin ışığı altında ilerlemek.


Başarımızın sürdürülebilirliği için matbaacılık alanındaki yeni teknolojileri bünyemize katarak, kalite standartlarımızı sürekli olarak yukarı taşımak ve kaliteli işleri ile tanınan öncü bir kuruluş olmak.


Müşterilerimize hızlı, kaliteli ekonomik ve alternatif çözümler sunmak.

Çözüm Ortaklarımız